Sausa ir drėgna profesionali pudra

Sausa ir drėgna profesionali pudra. Fotomodeliai, kino žvaigždės atskleidžia Jums savo nepriekaištingos odos paslaptį. Absoliučiai profesionalus toninis kremas naudojamas su sausa ar drėgna kempinėle, visiškai paslepia odos nelygumus, pigmentines dėmes, bėrimus ir spuogelius, maskuoja raukšles ir patamsėjusius paakius. Wet & Dry pudra bus kaip antroji Jūsų oda – ypatingai lengva ir švelni. Jusų veidas atrodys skaistus, oda taps lygesnė ir švelnesnė.


.

Sausa ir drėgna profesionali pudra, medium, 12,5 G (PD 1) - 90 lt


.

Sausa ir drėgna profesionali pudra, light, 12,5 G (PD 2) - 90 lt


.

Papildoma pudros kempinėlė. Dviguba pakuotė (SP 01) - 10 lt


  Profesionali pudra kūnui

  .

  Maži odos trūkumai išnyksta. Profesionali pudra kūnui skirta padengti smulkius odos trūkumus, tokius kaip venos, įbrėžimai, strijos, jaunatviški spuogai, strazdanos, senatvės dėmės, randai, nudegimai, tatuiruotės ir kt.
  Elastinga profesionali pudra kūnui ir kojoms greitai išdžiūsta ir atspari vandeniui. Ją galima naudoti kasdien.

  Profesionali pudra kūnui, 100 ml (BS1) - 55 lt


  Nuostabus makiažo duetas

  .

  Du neišskiriami originalūs produktai – tai Jūsų originalumo garantas. Tai originali Egipto Žemė ir Originali dvigubo poveikio profesionali pudra. Makiažo duetas Schmink Duo - nuostabus kompleksinis sprendimas. Kartu naudokite „Ikos“ akių šešėlius, blakstienų tušą, lūpų blizgesį, skaistalus ir Jūsų makiažas bus nepriekaištingas. Duetas Schmink Duo yra labai patogus ir kompaktiškas, telpa net į mažą kosmetinę ar vakarinę rankinę. Jį sudaro 12 g Profesionalios pudros ir 12 g Egipto Žemės.

  Makiažo duetas (SD 2) - 44 EUR Du neišskiriami originalūs produktai – tai Jūsų originalumo garantas. Tai originali Egipto Žemė ir Originali dvigubo poveikio profesionali pudra. Makiažo duetas Schmink Duo - nuostabus kompleksinis sprendimas. Kartu naudokite „Ikos“ akių šešėlius, blakstienų tušą, lūpų blizgesį, skaistalus ir Jūsų makiažas bus nepriekaištingas. Duetas Schmink Duo yra labai patogus ir kompaktiškas, telpa net į mažą kosmetinę ar vakarinę rankinę. Jį sudaro 12 g Profesionalios pudros ir 12 g Egipto Žemės.

  Makiažo duetas (SD 2) - 150 lt


  Skaistalai „Krištolinė linija“

  .

  Pabrėžkite savo natūralų grožį lengvu rausvumu. Tai visiškai naujas, puikus „Ikos“ ružas su smulkiu kristalų efektu. Deimantinis žaismas ant skruostų suteiks jums dar daugiau žavesio. Mikroskopinės ružo dalelės specialaus kosmetinio šepetėlio pagalba Jūsų veidą padengs lygiu ir švelniu sluoksniu.

  Skaistalai „Krištolinė linija“ (RO 2) -55 lt